5 טיפים למציאת עבודה חדשה בקלות ובמהירות

מציאת עבודה

מכירים את התחושה הזאת שפשוט לא בא לכם יותר ללכת לעבודה? לא, אנחנו לא מתכוונים על התחושה שיש לכולנו בימי ראשון אחרי סוף שבוע מעולה, אלא כשפשוט הבנתם שאתם צריכים לעזוב את העבודה הנוכחית ע-כ-ש-י-ו  ולמצוא משהו חדש? ברור. כולם מכירים את זה .  זה לא תמיד קשור לבוס, לצוות או לחברה- פשוט בבוקר אחד נופל לך האסימון שאתה צריך שינוי ומהר.

אז מה עושים?


איך מוצאים עבודה חדשה (ועדיף בזמן שיש לך עבודה קיימת) במהירות, בקלות- ועדיף עם שדרוג בתפקיד ובשכר? למומחים של Top-soft יש 5 טיפים עבורכם:

  1. תתחילו לעבוד על קורות החיים שלכם: הרבע זמן עבר מאז שהסתכלתם עליהם לאחרונה, תראו שהמשרות, היכולות והקורסים מעודכנים ורלוונטיים. וודאו שאין שגיאות כתיב ושכל הטקסט מיושר לצדדים ובאותו הגופן.
  2. תעדכנו את עמוד הלינקדאין שלכם– במקצועות טכנולוגיים בעיקר חשוב עמוד לינקדאין מעודכן, ובאנגלית- בעמוד, בניגוד לקורות החיים שצריכים להיות כתובים בתמצות תוכלו להרחיב על הכישורים שלכם ותוכלו לבקש מהחברים והקולגות שלכם שימליצו עליכם. בנוסף, צרו חיפושים קבועים על משרות שנפתחות ולא מתפרסמות ברבים- זאת הרשת החברתית המקצועית שלכם.
  3. תתחילו לשלוח קורות חיים– תעבירו את קורות החיים שלכם לחברות שהייתם רוצים לעבוד בהן: חפשו את עמודי הלינקדאין שלהם, כנסו לאתרים של חברות כוח אדם והירשמו לניוזלטר שלהם לקבלת משרות שבועיות. אל תשלחו קורות חיים באופן פסיבי- תפנו באופן אקטיבי לחברות, לא תמיד כל המשרות הפתוחות מתפרסמות.
  4. חפשו את החברים שלכם– בחברות הייטק רבות יש עדיפות משמעותית לקורות חיים שעוברים דרך אחד העובדים על פני קורות חיים שנשלחים למשרות דרך אמצעים אחרים. חפשו אפליקציות כדוגמת JOBFF שמקשרת בין החברים שלך למרות שאתה רוצה. והיי, אם התקבלת- לרוב החבר שלך יקבל הטבה משמעותית- WIN-WIN לשני הצדדים.
  5. תגידו כן– מכירים את הספר “שנת הכן”? גם אל לא קראתם כדאי שתכירו את הבחורה הרווקה שאמרה כן להזדמנויות הרבות שהציעו לה ועכשיו היא נשואה באושר עם ילדים. הספר מלמד אתכם להגיד כן-תשמעו על העבודות שמציעים לכם, גם אם הטייטל לא נשמע לכם ב- 100%, אולי תופתעו עם תפקיד חדש ומאתגר יותר ממה שחשבתם?

לסיכום, מציאת עבודה היא עבודה בפני עצמה, התהליך לא תמיד קל וקצר- אבל מספיק שפתחת את עצמך לכל הכיוונים ולכל ההזדמנויות- אתה תמצא את העבודה הנכונה והמתאימה לך בזמן הנכון.

בהצלחה!

שתף משרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *