איך מגיעים לראיון עבודה בחברה גדולה וטובה?

בוס חזק

אחד החלומות המקצועיים שלך הוא לעבוד בחברה גדולה- חברה ששמה מוכר בכל בית בישראל- גוגל, פייסבוק, וויקס, חברת החשמל או בזק. אז מה הדרך הטובה והמהירה ביותר להגיע למשרה שווה באחת החברות המובילות? לשלוח קורות חיים דרך אתר החברה זה נחשב אולד פאשן ולא כל כך מומלץ. אתם כמחפשי עבודה, צריכים מישהו מבפנים- מישהו עם קשרים שיוכל להעביר את קורות החיים שלכם בדיוק לידי המגייסת הנכונה, מישהו שידע להגיד לה את המילה הנכונה ולקדם אתכם לראיון עבודה.

אז כמובן שבשביל זה אנחנו פה: אנחנו מקושרות בכל הנימים למנהלות ה- HR של החברות הכי גדולות שיש היום בישראל, אנחנו יכולות לעזור לך להגיע למשרת חלומותיך -כמובן אם תעמוד בדרישות התפקיד שלהם ובמבחנים שלנו- אתה עם רגל אחת לפני כולם.

מחקרים מראים כי ישנן מספר שיטות לזימון לראיון עבודה-שליחת קורות חיים למודעה, דרך המדיה החברתית, לשלוח ישירות לחברה או דרך חברת השמה- שעל פי מחקר של חברת Comeet, היא בעלת האחוזים הגבוהים ביותר (מעל 30%) מכל השיטות שנבדקו.  שיטה נוספת ופופולרית לא פחות היא שיטת “חבר מביא חבר“- יכול להיות שככה אנחנו הגענו אליך או אתה אלינו- כשאחד מהחברים שלך המליץ עליך לעבודה אצלנו או עבור אחד מהלקוחות שלנו.

עוד עולה מהמחקר כי חברות ההשמה מצטיינות בניטור והשמת עובדים בעיקר במקצועות ה QA, מהנדסים, מפתחים, מעצבים ואדמיניסטרציה- זאת בזכות הידע וההבנה של המשרה והתאמת המועמד המתאים למשרה מבין עשרות מועמדים לא רלוונטיים- אנחנו שולחות רק את המתאימים ביותר ומכאן אחוזי ההשמה הגבוהים שלנו.

דרך נוספת להעלות את סיכוי הקבלה היא דרך “חבר מביא חבר“: כשקולגה או חבר ממליץ עליך כאיש מקצוע הקרדיט שלך בעיני המגייסות- בחברת ההשמה או בחברת ההייטק שרצית עולה משמעותית!

אז מה אתה צריך לעשות כדי להגשים את החלום ולהתקדם עוד צעד בתכנית החומש שלך? אתה כמובן יכול לבקש מחבר שימלא את הפרטים שלך בלינק הזה (לינק) או שאם הגעת עד לכאן, פשוט תשאיר לנו את הפרטים שלך, אנחנו נעבור על קורות החיים (תבדוק שהם כתובים נכון ואין לך טעויות) ויחד נעזור לך למצוא את השלב הבא בקריירה שלך.

בהצלחה!

שתף משרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *