למה לעבוד איתנו?

ריצה למרחקים ארוכים

כי אנחנו מאמינים בריצה למרחקים ארוכים- לקוחותינו הם לקוחות ותיקים ומרוצים, שנים ארוכות של שיתוף פעולה לימדו אותנו שקשר אישי והיכרות מעמיקה הם מפתח בעולם הגיוס וההשמה.

1 מתוך 5

סטטיסטית 1 מתוך 5 מועמדים הנשלחים לראיון מטעמנו מתקבל לעבודה.

ראיונות עומק ניסיון ומוניטין

עבודתן של מנהלות הגיוס המנוסות שלנו היא עבודת עומק מתמשכת מול לקוחותינו, בתהליך הגיוס נלקחים בחשבון התרבות הארגונית של החברות לצד הכישורים הנדרשים מהמועמדים.

חלק מבית תכנה top group

מעצם היותנו חלק מבית תוכנה המועמדים שלנו עוברים מיון בעזרת מבחני התאמה מקצועיים ובלעדיים אשר פותחו על ידינו ומבטיחים כי הם מצטיינים בתחומם.

בטופ גרופ אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם חברת פיתוח התוכנה Top Solutions אשר מפתחת מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לפישוט וייעול תהליכים מורכבים כגון: שיפור ביצועים, הערכת עובדים, ניהול טאלנטים, עמידה ביעדים . שיתוף פעולה זה מאפשר לנו את הכלים הטובים והמתאימים ביותר לבחירת המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד.

 Win win לשני הצדדים

אנו בטופ סופט שמנו לנו למטרה לייצר מצב win win לכל הצדדים, אנו מאמינים כי השמה מדוייקת, פיתוח מתמיד והשקעה בהון אנושי הם הבסיס ליצירת שיתופי פעולה פוריים וסביבת עבודה פרודוקטיבית ונעימה. האינטרס המשותף של הארגון ושל העובד הוא האינטרס שלנו ובעזרת כלים מקצועיים ויחס אישי ומשפחתי אנחנו משיגים אותם.